Nabarvi se jako profík

24. srpna 2011 v 10:35 | Per-quiee

1) Jak najít odstín, který mi bude slušet ?

Jestli se nemůžeš rozhodnout mezi dvěma tóny, vyber si ten světlejší - výsledek bude přirozenější :) Vlastní barvu totiž často odhadujeme jako tmavší, než je.

2) Jak dlouho vydrží přeliv ?

Přelivy většinou vydrží asi šest umytí. Opticky pak můžeš odstín vylepšit používáním produktů obsahujících barevné pigmenty, které odpovídají barvě tvých vlasů (já vyzkoušela např. Balea.. najdeš ji v DM a je docela levná - šampon 39,-, kondicionér taky, maska 19,-)

3) Jak nejlíp pečovat o barvené vlasy ?

Po barvení je nejdůležitější vlasy zregenerovat. Nejlíp to půjde se speciálními vlasovými maskami a vyživujícími kúrami. V prvních týdnech je používej po každém mytí vlasů. (také mám barvené vlasy, a osvědčil se mi šampon od Gliss Kur, je červený a stojí kolem 60,-)

4) Jak barvit jemné vlasy ?

Jemné vlasy barvu rychle příjímají, ale rychle ztrácí. Proto si udělej test : pár týdnů před barvením na temeni odděl asi 2 cm široký pramen. Rozmíchej lžičku barvy, aplikuj na vlsy a nech působit podle návodu, pokud budeš spokojená, nemusíš se nové barvy vůbec bát :)

5) Jak si sama obarvím odrosty ?

Barvu nanes přesně podle návodu. Pět minut před uplynutím doby působení pak stáhni hřebenem barvící směs z odrostů na zbylé vlasy. Tento trik můžeš použít i u přelivu :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama