Únor 2012

Zkus ekolíčení !

29. února 2012 v 20:25 | Per-quiee |  Face & Body

Byla to moje povinnost - napsat o ekolíčení - trendu dnešní doby.

Proč do ní jít ? Z několika důvodů..
Do produktů přírodní kosmetiky se přidává vysoký podíl cenných složek, rostlinné oleje, na rozdíl od běžných produktů v nich silikon a parafín rozhodně nenajdete.
Místo nylonového prášku se do pudrů a stínů přídává hedvábí.


Výhody a nevýhody:

PUDRY A STÍNY

+ vynikající snášenlivost i pro velmi citlivou pleť
+ uklidňující složky (hamamel, černý čaj)
+ třpytivého efektu se docílí přidáním pravého stříbra !

- nejsou tak sametově hebké
- horší přilnavost - nevydrží celý den
- omezeno přírodními tóny - takže žádný neon ! :D

RTĚNKY

+ neobsahují konzervanty, silikony ani umělá aromata
+ obsahují ale biooleje, vosky a výtažky z květů

- omezený výběr barev
- menší trvanlivost

A eko značky? Weleda, Yves Rocher, Alterra (Rossman), Alverde (DM), teď má bio řadu nově i Oriflame...

Rihanna hovoří o Battle Ship

28. února 2012 v 18:38 | Per-quiee |  Novinky Rihanna

Začátkem tohoto týdne RiR mluvila s tiskem o své roli v "Bitevní lodi", o svojí první herecké roli, kterou natáčí v Londýně. Hraje poddůstojníka Raikese - specialistu na zbraně. Přiznala, že se jí práce se zbraněmi dost líbila: "Cítila jsem velký tlak na hrudi, huh, vzpomínám si na to velmi dobře. Všude létal střelný prach - bylo to šílené, ale zábavné. Milovala jsem ty okamžiky, kdy jsem cítila zbraň na mé hrudi."

Jestli to nevíte, tak RiR už nějakou tu zkušenost s armádou má, když byla mladší vstopila do ní jako kadet. A ne kvůli klukům."Jen jsem se k nim chtěla připojit. Nechtělo se mi být ve škole, byla to nuda. Nic pro mě, proto jsem se připojila ke kadetům, ti měli zbraně."

Riri často nosí dost náročné a nepohodlné outfity, ale při natáčení filmu to bylo jinak. Nosila většinou volné pohodlné oblečení, byla to úleva. " Užila jsem si to, opravdu. Byl to dobrý pocit, nemyslet každý den na to, co na sebe. Bylo to opravdu příjemné."

Ale její působení ve filmu - který má premiéru 11. dubna ve Velké Británii - nemělo jenom výhody. Rihanna si díky tomu není tak jistá, zda mimozemšťany opravdu neexistují.
"Teď opravdu nevím čemu věřit, ale nebojím se, abyste věděli. Lidé jsou, co se týká neznáma hrozní, je to k popukání. Chci říct, co má být, bude. A jestli se někdy rozhodnou napadnout naši Zemi, co s tím naděláme?"


Barbadoská kráska trvá na tom, že se nikdy nevzdá popu a nepůjde naplno do herectví, jak říká Jedině hudba dokáže hýbat světem. A není vyloučeno, že si v budoucnosti zahraje v komedii.
"Chci dělat komedie, možná romantické, chci být trošku křehká, a hlavně nezůstat u stejného typu role.


*rihannadaily.com* Překlad vlastní !

20. výročí nadace Eltona Johna

27. února 2012 v 18:28 | Per-quiee |  Ostatní GG herci

Chace se včera objevil na této akci, aby oslavil 20. výročí Elthonovi nadace. Moc mu to slušelo, ale co ta sklenička v ruce ? :D*youknowyouloveme.org*

Menu je pryč ! :D

27. února 2012 v 17:38 | Per-quiee |  Informace Blog

Tááákže nějakým zázrakem se mi smazalo menu, takže ho teď celé musím napsat znovu... prosím omluvte jeho dočasnou absenci :D Musím chodit po komentářích a opsat všechny sb, a koho neopíšu, tak sem asi nechodí, takže to nebude taková škoda :D

Aspoň se konečně dokopu k nějakému pěknému menu :)

Nejslavnější návrháři obuvi 2/3

26. února 2012 v 16:39 | Per-quiee |  Fashion

Uvařila jsem si kávičku a rozhodla se vrhnout na dalšího z trojice géniů obuvi. Dnes to bude


MANOLO BLAHNIK

Jeho kariéru nastartovala šéfredaktorka americké Vogue Diana Vreeland, která rozpoznala jeho talent.
Zákaznice tvrdí, že kouzlo bot od Blahnika spočívá nejen v dokonalém designu, ale i v pohodlí, navzdory vysokým podpatkům a nezvyklým kreacím.
Navrhuje pro přehlídky Diora nebo Gaultiera.
Jeho boty zbožňuje Sarah Jessica Parker, která za ně utrácí své honoráře.

Od něho se mi líbí snad všechny botičky :))
A tady ho máme:


Rihanna na Brit Awards - hrůza nebo povedený model ?

23. února 2012 v 17:51 | Per-quiee |  Novinky Rihanna

Tak Vám přináším párt fotek z předávání britských hudebních cen v Londýně. Je to něco jako Grammy nebo americké ceny. Bývá především spousta vystoupení známých zpěváků. Rihanna si odnesla cenu za mezinárodního sólového umělce roku. Ale jaký zvolila model ?

Šaty od Givenchy a k tomu hnědé kožené rukavice. Mně to nepřijde moc povedené... za prvé se mi k tomu nehodí její vlasy, rukavice jsou až příliš a šaty vypadají trochu staromódně, ale co Váš názor ?Nejslavnější návrháři obuvi 1/3

22. února 2012 v 14:34 | Per-quiee |  Fashion

Tááákže jsem se rozhodla zaorientovat se trošku taky na tu módu, a co by to bylo za módu bez krásných botiček ! Takže Vám tady předvedu tři velikány světového obuvnictví, a doufám, že si to rádi přečtete (snažila jsem se o stručnost).

První obětí je všemi zbožňovaný CHRISTIAN LOUBOUTIN

Poznávací znamení: červené podrážky. Chris je vymyslel v roce 1992.
Autor začínal s navrhováním pro slavný kabaret Folies Bergére, což ho inspiruje dodnes - štras, lurex, samet, mašličky i zvířecí potisky jsou pravidelně vidět na přehlídkách Lanvin, Chanel, Yves Saint Laurent, pro které vytváří kolekce.

Jeho boty milují: Angelina Jolie, Mariah Carey či Kylie Minogue...

A tady jsou na ukázku některé z jeho výtvorů :)
A tady máme toho génia:


A naše GossipStars ? Milují ho taky! Blake je má snad všude :DJak je to se vztahem R. a B. ??

20. února 2012 v 12:03 | Per-quiee |  Blake Lively

Je velmi těžké objektivně informovat o jejich vztahu, protože většina amerických médií hraje za Blake a stojí za ní na úkor Ryana. Říká se, že Blake hraje s Ryanem jakousi hru, udržuje ho v napětí, nechává si věci u něho v bytě a dbá na pevná pravidla. Druhá možnost je, že jsou hrozně zamilovaní a chystá se zasnoubení. Jsou spolu sice jen pět měsíců, ale kdo ví ?

Její přátelé říkají, že pořád mluví o dětech a manželství. Také řekla, že brzy očekává zásnubní prstýnek. Ryanovi na Blake záleží, ale před ní do svatby moc spěchal a ještě pořád nepřekonal zklamání z minulého vztahu.


wenn5791147 wenn3732381


Mimochodem !!!! Rihanna dnes slaví svoje 24. narozeniny! Oslava byla už včera, a dostala velmi speciální dárek... byl to portrét zesnulé zpěvačky Whitney Houston. Objevil se taky velmi zajímavý dort :D

Rihanna v Londýně

18. února 2012 v 17:28 | Per-quiee |  Paparazzi

Dorazila už včera... kvůli předávání cen Brits Awards 2012, které se koná v úterý. Také bude vystupovat v show Jonathana Rosse. Zdroje říkají, že se možná objeví na Londýnském týdnu módy !
Fotky z letiště Heathrow:

heatrow

Přichází do hotelu, pomáhá jí neznámý gentleman ;)

hotelrihuk

A tady opouští hotel, zrovna dneska :)*rihannadaily.com*

5x16 Cross Roads Promo

16. února 2012 v 20:19 | Per-quiee |  Aktuality GG